כובעים.

דף הבית»כובעים

הדפסה על כובעים- הטרנד הלוהט

הדפסה על כובעים היא טרנד לוהט ומגניב המתאים הן למיתוג והן כאמצעי פרסום ושיווק לעסק. כמובילים בתחום אנו מציעים ללקוחותינו מגוון רחב של כובעים להדפסה במבחר צבעים וסוגים כגון: כובע רשת, כובע טמבל, כובע בד, כובע דרייפיט, כובע צמר וכובע מצחייה. באתר תוכלו להתרשם ממבחר רחב של כובעים מודפסים, כובעים ממותגים שעליהם ביצענו הדפסה של לוגו או סלוגן מגניב. פנו אלינו עוד היום כי הדפסת כובעים זו המומחיות שלנו! מוזמנים להתרשם מהמבחר באתר.
HD - מקצוענים בהדפסת חולצות
מחפשים כובעים?

כובעים איכותיים רקומים או מודפסים

הזמינו עכשיו

הדפסה על כובעים - כל היתרונות במקום אחד

כובע איכותי הוא כבר מזמן לא רק פריט אופנה מבוקש. בשנים האחרונות הדפסה על כובעים הפכו לחלק בלתי נפרד ממערך השיווק של עסקים קטנים וגדולים. איך עושים זאת נכון? המשיכו לקרוא.

מאז שאנחנו ילדים מחנכים אותנו ההורים וצוות המורים בבית הספר שעלינו להתנהל בצורה שקולה וחכמה בשמש. לצד קרם הגנה אשר עושים בו שימוש תדיר, וכן הוראות נוקשות באשר לזמני השהיה בשמש, לצד משמעת מים המוטלת על חיילים ועל תלמידי בית הספר היסודי כאחד, וכן ההנחיות לחפש באופן תמידי אחר מקום מוצל וקריר, הפך בשנים האחרונות פריט הלבוש הפופולרי הזה למכונת שיווק מהלכת שאין שני לה.

הדפסת כובעים לצרכי שיווק ומיתוג

אתגרי השיווק של כל עסק הינם מאבני היסוד של הקשיים שחווה כל בעל עסק בעידן המודרני. כאשר בעל עסק כזה מבקש לשווק את המוצרים שהוא מספק ללקוחותיו, הוא נדרש, בראש ובראשונה, להגדיר מיהו קהל היעד שלו, והיכן הוא נמצא. לאחר מכן, גוזר בעל העסק תוכנית שיווקית, אשר כוללת התייחסות לערוצי הפרסום והשיווק של העסק. לדוגמה, במקרה שבעל העסק בוחר לעשות שימוש בשלטי חוצות, עליו יהיה לוודא כי קהל היד שלו נמצא בסביבה, שכן לשלטי חוצות, נכון להיום, אין רגליים והם אינם יכולים להתנייד בין איזורים שונים בארץ בקלות יתרה.

לא זה המצב עם כובעים ממותגים. כובע הינו פריט לבוש נייד וקומפקטי, אשר ניתן לאחסון בכל תיק. כאשר אתם מתניידים ממקום למקום, גם המסר השיווקי מתנייד אתכם. אתם אינכם תלויים בהימצאות של הלקוחות שלכם בערוץ דיגיטלי כזה או אחר בזמן נתון - פשוט משום שאתם אלו שמגיעים אליו באופן יזום, לכן, כובעים להדפסה הפכו בשנים האחרונות לטרנד הלוהט שכובש גם את בעלי העסקים הקטנים הגדולים והבינוניים.

כובעים להדפסה- הדפסה על כובעים לצורך זיהוי

אם אתם מפיקים אירוע גדול ומורכב, אתם ודאי מבינים את החשיבות שבזיהוי מהיר ויעיל של אנשי הצוות הקריטיים לתפעול השוטף של האירוע זוהי בדיוק הסיבה שתרצו לרכוש כובעים להדפסה- על מנת לייצר זיהוי קל ופשוט של הצוות התפעולי. למשל, במהלך הופעה של זמר ידוע תרצו שאנשי האבטחה יהיו זמינים ומוכנים לתגובה עבור כל התרחשות. זיהוי מהיר שלהם יאפשר לכם לנהל אירוע כזה ביתר קלות. דוגמה נוספת יכולה להיות קבוצת תלמידים בקייטנה אשר נערכת ליציאה לטיול. מאחר שמקומות רבים בארץ גדושים במטיילים לא מעטים, וקבוצות רבות של ילדי קייטנה, רקמה על כובעים ממותגים וצבעוניים יוכלו לחסוך הרבה מאוד דאגה ומפח נפש.

כובע לצורך מזכרת מאירוע

רקמה על כובעים או הדפסה עליהם תאפשר לכם לייצר עבור הלקוחות שלכם מזכרת חיובית מן האירוע, ולהפוך אותם לשגרירים יום יומיים של העסק שלכם. אם, למשל, אתם מדריכי סיורים בעיר הקודש, ומעניקים שירותים לתיירים המגיעים לארץ, תוכלו לצייד אותם בכובעים מדליקים עם לוגו ופרטי העסק שלכם. כך תוודאו שמעגלי החברים והמשפחה הקרובה של הלקוחות שלכם, יחשפו גם הם, לשירותים שאתם מספקים.

לסיכום

אם מדובר במטרות שיווקיות, ואם מדובר במטרות ביטחוניות או בטיחותיות - כובע אופנתי עם הדפסה או רקמה על כובעים שתהיה יפה ומקורית היא בהחלט דרך טובה, לייעל את ההתנהלות השוטפת בעסק שלכם.

לחצו כאן להצעת מחיר