חולצות לטיול שנתי

חולצות לטיול שנתי

חולצות לטיול שנתי

חולצות לטיול שנתי לחיזוק תחושת הביחד והקבוצה

טיול שנתי הוא אחד מאותם אירועים במהלך שנת הלימודים בו התלמידים נושמים קצת אויר, משנים אוירה ואוגרים כוחות לקראת המשך הלימודים. טיול שנתי נועד למטרות אלו ולא פחות מכך גם לגיבוש של התלמידים ולכן חשוב שהוא יתוכנן בקפידה. הוא צריך להיות עם מסלול שיתאים לכולם ולאו דווקא לאלו שיש להם כושר גופני גבוה, הוא צריך להיות מעניין, הוא צריך להיות עם אוכל כייפי והוא צריך להיות עם אטרקציות מעניינות כאלו שישאירו חוויות עוד זמן רב לאחריו. אך טיול כזה צריך להיות גם עם אלמנטים שיגרמו לאותו גיבוש ואחד מהם הוא חולצות לטיול שנתי, כאלו שכל התלמידים ילבשו וירגישו אחדות, גאוות יחידה וכמובן גם ירגישו משוחררים (ברמה מסוימת) הנה כמה רעיונות לחולצות כאלו, חולצות שיעשו את העבודה.

רעיונות לחולצות

חולצות לטיול שנתי מטבע הדברים צריכות להיות חולצות עם כיתוב הומוריסטי. הן צריכות להיות קשורות לחוויה של התלמידים במוסד הלימוד שהם לומדים עם קריצה קטנה לצוות המוסד, אך כמובן בטעם טוב וללא הגזמה. חולצות כאלו לא צריכות להיות פוגעניות במי מהצוות אך יכולות להיות עם הומור בטעם טוב גם אם מדובר על "ירידה" קטנה על ההנהלה או על צוות המורים. בדרך כלל יש בכל כיתה או שכבה לפחות תלמיד אחד עם כשרון ציור או איור, תלמיד אחד שיכול לעשות את העבודה מצוין וכל מה שצריך הוא להעביר את הציור הזה להדפסה. היום שלא כמו בעבר לא חייבים לגשת פיזית בשביל להדפיס חולצות לטיול שנתי אלא גם אפשר לשלוח את הקובץ דרך הרשת.

להקפיד על איכות…

בדרך כלל כשמדובר על חולצות לטיול שנתי מדובר על חולצות במימון התלמידים. כשהתלמידים או ההורים שלהם מממנים את זה כולם רוצים לחסוך כמה שיותר מה שעלול להיות בעייתי בשלב מאוחר יותר. הדפסה לא איכותית כמו הדפסה על ידי הדבקה יכולה להיות עוגמת נפש אחת גדולה מכיוון שברגע שהתלמידים ייכנסו למים במהלך הטיול או שהחולצות הללו יעברו כביסה לא הרבה יישאר מההדפסה. אז מה האפשרויות? הנה שתי אפשרויות טובות יותר להדפסה איכותית שאולי עולה מעט יותר אך שווה את הכסף.

שיטות הדפסה

יש שתי שיטות נוספות להדפסה מעבר לשיטה הישנה של הדבקת מדבקה. יש הדפסה מוטבעת שזו נחשבת בדרך כלל לאיכותית, הטבעה של הציור או האיור בשיטה מקצועית שעושה את העבודה. השיטה הטבה והאיכותית יותר היא הדפסה על ידי לייזר מה שברוב המקרים יחזיק את ההדפסה זמן רב מכיוון שהיא תהיה כבר חלק מן החולצה.

חשוב אם כן לחשוב טוב מה יהיה על החולצות הללו וחשוב לא פחות לתת את הדעת לאיכות שלהן. חשוב שכולם יהיו מרוצים ושכל אחד יקבל את הגודל שמתאים למידות הגוף שלו.

HD - מקצוענים בהדפסת חולצות
יוצאים לטיול?!

רוצים להכין חולצה לכל החבר'ה

הזמינו עכשיו

אולי תאהב גם.