הדפסה על כובעים

הדפסה על כובעים

הדפסה על כובעים

הדפסה על כובעים – פרסום זול ואפקטיבי

שוק ההדפסות על בגדים רק הולך וגדל עם השנים. ככל שעובר הזמן מבינים רבים שמי שרוצה להעביר איזה שהוא מסר ולא משנה אם זה מסר פרסומי או אחר דרך מצוינת היא לתת לכמה שיותר אנשים להיחשף לאותו המסר באמצעות הניידות שלו ומה יותר נייד מבן אדם שהולך עם אותו המסר לכל מקום. היום ניתן להדפיס על חולצות, על מכנסיים, על מעילים או כל ביגוד אחר ומה שעוד יותר הולך היום הוא הדפסה על כובעים. הדפסה על כובעים יכולה אם כן להיות למטרות שונות , הנה כמה דוגמאות.

הדפסת כובעים לזיהוי

הדפסה על כובעים יכולה בין השאר בשביל להיות לזיהוי. אנשים מסתכלים על ראשים ופרצופים וכובע בולט עם הדפסה עליו ימשוך את תשומת הלב הנדרשת. דוגמא טובה אחת היא הדפסה על כובעים למטרות אבטחה. יש חברות אבטחה רבות שעושות שימוש בדרך זיהוי זו מכיוון שהיא בולטת, ואם נלך לאירוע גדול כלשהו כמו הופעה בפארק סביר להניח שנראה את אנשי האבטחה עם כובעים מודפסים. כך ניתן לדעת אל מי לגשת בעת הצורך וכך החברה נותנת את המענה הטוב ביותר. כך גם סדרנים באירועים כאלו, בשביל שיוכלו לסייע לקהל הם צריכים להיות מזוהים ואין כמו זיהוי באמצעות הכובע שעל ראשם.

הדפסה על כובעים למטרות שיווקיות

אם אתם בעלים של חברה מסוימת או מנהלי המכירות שלה ואתם מגיעים להציג באיזה שהוא כנס עסקי, הדפסה על כובעים של העובדים והנציגים שלכם יכולה לעשות את העבודה בצורה טובה. בעיקר אם הכובעים הללו יבלטו ויראו אותם מרחוק ובעיקר אם הם יהיו עם לוגו העסק או כל סימן אחר שיזהה אותם מיד עם העסק זה יהיה מצוין. כך בכנסים וכך באופן כללי, פרסום על ביגוד ובעיקר על כובעים יכול לעשות את העבודה בצורה מיטבית, ויכול למשוך תשומת לב. חשוב שתחשבו טוב לפני שאתם מדפיסים את הכובעים הללו וחשוב לא פחות לשקול לחלק את הכובעים הללו לעוברים ושבים ובעיקר לאלו שמתעניינים בשירותים או במוצרים שלכם. זה שיווק מצוין שיעשה את העבודה עוד זמן רב…

איכות הכובע  = הנראות שלכם…

אם אתם עושים שימוש בכובעים מודפסים למטרות שיווקיות אתם חייבים להקפיד על איכות הכובעים וההדפסה. בעיקר אם הכובעים הללו יחולקו אתם צריכים לזכור שהם חלק מהמראה שלכם ומאיך שאתם נתפשים. אם תחלקו כובעים מודפסים שההדפסה תרד לאחר כביסה אחת או אם הכובעים ייפרמו במהירות זה ישדר חוסר מקצועיות וחוסר איכות. אתם לא רוצים לשדר את זה לקולגות ובטח שלא ללקוחות קיימים או פוטנציאליים שלכם. תקפידו על איכות גם אם היא עולה מעט יותר ותשדרו שאתם טובים בכל מה שאתם קשורים אליו גם שמשהו שנראה לא חשוב. זה חשוב וזה חלק מהמיתוג שלכם.

HD - מקצוענים בהדפסת חולצות
רוצים להכין חולצות לעסק שלכם?

לפרסום העסק, לחולצות ולעובדים.

הזמינו עכשיו

אולי תאהב גם.