חולצות מודפסות

ביגוד לעובדים

ביגוד לעובדים

כאשר מדובר בביגוד לעובדים, יש לקחת בחשבון שיש עובדים אשר זקוקים לביגוד מאסיבי שתפקידו להגן עליהם מפני פגיעות ויש עובדים אשר זקוקים לביגוד שיותר משרה סטטוס יוקרתי. בכול אופן בין אם מדובר בצורך כזה או אחר, טוב לדעת שניתן למצוא מבחר חולצות לעסקים במגוון סגנונות, שניתן למצוא מבחר הדפסים ושניתן למצוא מגוון עזרים משלימים שגם כן כוללים את מיתוג בית העסק.

שני יתרונות חשובים

כשחולצות לעסקים מגיעות עם הדפס הלוגו של החברה, או לחלופין עם מלל שמגדיר את מהות בעלי התפקיד (למשל צוות אבטחה), הרי שניתן להרוויח שני יתרונות באמצעות אותו פריט בודד – הן פריט ביגוד והן מיתוג. אי לכך כל עסק צריך להכיר חנות הדפסה על חולצות, וזאת כי חולצות מודפסות הפכו להיות פריט חובה אצל מגוון עסקים – בין אם מדובר בעסקים קטנים ובין אם מדובר בעסקים יותר גדולים ויוקרתיים.

בחינה כלכלית

יש מקומות בהם בית העסק מעניק לעובד תקציב עבור ביגוד, אך כל עוד ניתנות מטעם בית העסק חולצות לעובדים, הרי שניתן להוריד את הסעיף, או לכל הפחות להפחית את הסכום שהוא מציין. אי לכך על כל בית עסק לבחון כיצד הוא מעדיף לנקוט.

רווח כפול

יש להבין שחולצות לעובדים עשויות לא רק להוות מענה פרקטי, אלא בין היתר הן גם מסוגלות להוות מתנה עבור העובדים, ולו כי עובדים תמיד שמחים לקבל פריטי לבוש אשר מונעים מהם להוציא כסף פרטי עבור לבוש שמיועד לעבודה. אי לכך, כל עוד ניתן גם לתמוך במורל של העובד וגם לקדם את העסק, ולו בזכות שירותי הדפסת חולצות אשר כוללים את שם בית העסק, הרי שניתן ליהנות מרווח כפול.

הדפסה על כובעים

הדפסה על כובעים מהווה אלמנט משלים לסיטואציה בה מדפיסים על חולצות עבודה, ולו כיוון שבאופן שכזה ניתן להעניק לעובד אלמנט שימושי נוסף,  כלומר לא מדובר בעוד חולצה מודפסת, אלא עתה מדובר בפרט שונה לגמרי. מכאן שאם נעצור ונבין שגם את הכובע הממותג עם שם החברה וגם את את החולצה שממותגת עם שם החברה ניתן ללבוש (או לכבוש) במגוון מיקומים משתנים שאינם בהכרח קשורים לעבודה, הרי שניתן להפיץ כמה שיותר את שמו של בית העסק. אי לכך, גם אם אין זו חובה להעניק לעובד אלמנטים מעין אלו, הרי שמדובר ברווח נקי – הן מבחינת שביעות הרצון של הלקוח והן מבחינת הפרסומת.

HD - מקצוענים בהדפסת חולצות
רוצים להכין חולצות לעסק שלכם?

לפרסום העסק, לחולצות ולעובדים.

הזמינו עכשיו

אולי תאהב גם.