אודות.

דף הבית»תקנון ותנאי רכישה

חברת Hdesign היא החברה המובילה בישראל בתחום ההדפסות. אנו מקבלים הזמנות מלקוחות גדולים לצד הזמנות מלקוחות פרטיים באופן שוטף, ועובדים מסביב לשעון כדי לספק את השירות הטוב ביותר ולעמוד בלוחות הזמנים התובעניים.

אבל לא תמיד זה היה המצב.

היו גם תקופות לא פשוטות, שבהן נאלצנו לאסוף את עצמנו, לחשב מסלול מחדש, ולייצר תשתית לעתיד טוב יותר.

הנה הסיפור שלנו:

המפעל שלנו הוקם בשנות ה-90 על ידי משפחת פולד, וסיפק שירותי הדפסה מתקדמים עבור חברות אופנה רבות בארץ ובעולם.
המיתון שהגיע בשנות ה-2000, לא הביא איתו בשורות טובות. יחד עם התחלת הייבוא מסין והתערערות שוק האופנה, נכנס לתמונה שותף זעיר בשם ציון דוד שהיה אחראי על שיווק והבאת לקוחות נוספים מעולם האופנה.
בסוף שנת 2007 קיבל המפעל בשורה קשה נוספת: ויקטוריה סיקרטס, מהלקוחות הבולטים והעיקריים של המפעל, החליטה להפסיק את הייצור בארץ והעבירה את פס הייצור לסרילנקה וויאטנם.
כעת היה המפעל כבר במשבר של ממש.
עם זאת, השותף ציון דוד המשיך להאמין בייצור בארץ ובעתיד המפעל ורכש את המפעל כולו. שנים לא פשוטות עברו עד שהצליח לאזן את המפעל תוך התבססות על שוק האופנה המקומי בלבד.
בשנת 2012 כחלק מגישה של הנגשת פעילות המפעל גם ללקוחות פרטיים ועסקיים, החל המפעל בתהליך של ייבוא חולצות ופרטי לבוש איכותיים מהודו תחת השם hdesign, במטרה לתת מוצר שלם ללקוח- חולצה מודפסת.

מה חשוב לנו שתדעו עלינו?

כמה עובדות שחשוב שתכירו, לפני שאתם מחליטים על התקשרות עם מפעל לצורך הדפסה:

אנחנו כוח נשי :)

המפעל מושתת ברובו המוחלט על נשיםי! המדפיסות, הגרפיקאית, מנהלת החשבונות, נציגות שירות הלקוחות ונשות המכירות- כולן נשים איכותיות שמביאות איתן חן וגישה מסבירת פנים, יחד עם אסרטיביות וקשיחות (כשצריך, כמובן).

אנחנו תמיד עומדים בלוחות הזמנים

אין אצלנו תירוצים. נאדה. גורנישט. כשאנחנו מתחייבים לעבודה אנחנו מבצעים אותה על הצד הטוב ביותר. תמיד עם חיוך. תמיד בזמן.

אנחנו מספקים את המוצרים האיכותיים ביותר

אצלנו אין מילה כזאת בז'רגון שנקראת התפשרות. כשזה נוגע לאיכות המוצרים, אין לנו מתחרים בארץ. תמיד נספק את המוצר באיכות הגימור הגבוהה ביותר האפשרית.

אנחנו שקופים, אבל באמת

תוכלו לבקר אותנו במפעל ולהתרשם מן הציוד וצוות העובדים. נשמח לארח אתכם ולהשיב על כל שאלה. הקפה, כמובן, עלינו :).

יש לנו כוח ייצור מטורף!

אנחנו המפעל הגדול ביותר במזרח התיכון לביצוע הדפסות משי. במפעל שלנו מותקנות 6 מכונות אוטומטיות של חברת mhm האוסטרית, אשר נחשבת למובילה בתחום. בחרנו בקפידה מכונות שונות בעלות תכונות ייחודיות שונות, וכך אנחנו מצליחים, למעשה לספק פתרונות מגוונים: הדפסות עם דרישות צבע מיוחדות, הדפסות בעלות דרישות גודל ייחודיות, הדפסות עם דרישות לוחות זמנים צפופות, וכן הדפסות על חומרים מיוחדים.

רוצים לדעת יותר?

כתבו עלינו ברשת

דירגו אותנו ברשת