top of page

.קצת מעבודותינו

!?הידעתם

מעיל פליז

אין חייל שלא מכיר את ההרגשה הזאת. הימים הם ימים קרים במיוחד, המיקום הוא מוצב צבאי או סיור רגלי בנוף מדברי או הררי, ורוח קרה מאיימת להקפיא באופן כמעט סופי את קצות האצבעות. במקרים כאלו, יש פריט לבוש אחד שמסוגל לייצר את ההבדל בין סבל אמיתי ובין התכרבלות נעימה אל מול מזג אויר לא פשוט בחוץ: מעיל פליז איכותי.

רוצים לדעת עוד על מעילי הפליז הצבאיים שחברת HDesign מספקת לקהל לקוחות גדול ומרשים? המשיכו לקרוא.

מעילי הפליז שלנו מותאמים לדרישות הצבא

נכון, במעילי הפליז שאנו מספקים לקהל הלקוחות הרחב, עושים שימוש לא מעט לקוחות שהינם אזרחים מן השורה, ואינם נמצאים במהלך שירותם הסדיר. אולם, מעילי הפליז שלנו עוצבו במיוחד על מנת להתאים לדרישות הצבא. אם אתם מתלבטים באשר להתאמת מעילי הפליז להנחיות היחידות השונות בצבא ההגנה לישראל, כדאי מאוד שתדעו: הפליזים הצבאיים שלנו הם בעלי כותפות לכומתה ולדרגות הכתף. כך שקצינים ונגדים אשר נדרשים לשלב את דרגותיהם מעל פריט הלבוש העליון שהם עושים בו שימוש, יוכלו להעזר בכותפות האלו על מנת לציית לפקודות הצבא.

שנית, במעילי הפליז שלנו שולבו סקוצ'ים עמידים לדרגות המשולבות בשרוול, לצורך ענידה מהירה ואיכותית יותר של דרגות חוגרים ואנשי קבע שטרם הגיעו לדרגות הכתף.

כלי עזר נוסף שתקבלו בפליזים הצבאיים שאנו בחברת HDesign נספק עבורכם, הוא שילוב של דגל ישראל במעיל הפליז. זוהי מתודה מקובלת בהרבה מיחידות צה"ל הפעועלות באופן שוטף, ובאות במגע עם אזרחים ונציגים שונים של מדינות אחרות.

על מעילי הפליז שלנו ניתן לרקום את סמל היחידה אליה משתייך החייל שמצוייד בפריט הלבוש הזה. אנו מספקים, כמובן, שירותי רקמה על פליזים, שנחשבים לאיכותיים ביותר בישראל. באמצעות ציוד חדיש ושיטות מתקדמות, אנו דואגים לספק מעילי פליז משולבים רקמה שמותאמים לדרישות הצבא ועומדים בשורה אחת עם הספקים המובילים של צבא ההגנה לישראל.

מעילי הפליז שלנו מחממים ומבודדים

קשה מאוד לתאר את ההרגשה הנפלאה הזאת, המייצרת את הניגוד המושלם שבין קור מקפיא עצמות בחוץ, ובין תחושת חמימות וליטוף בפנים. מעילי פליז נועדו בדיוק לשם כך: הם נחשבים למבודדים מעולים מקור, משרתים את החייל או האזרח שעושה בהם שימוש נאמנה, בעיקר בימים קרים במיוחד, ומאפשרים למי שבוחר ללבוש אותם להמשיך בתפקוד היומיומי בצורה חלקה, ובטוחה הרבה יותר.

מעילי הפליז שלנו בעלי גזרה מחמיאה

אין ספק, שאחד המדדים החשובים ביותר למי שבוחר לרכוש לעצמו במיטב כספו סט של בגדים חדשים, הוא כיצד נראים הבגדים החדשים שרכש, עליו באופן ספיציפי וייעודי. האם הבגדים עוצבו בגזרה הנכונה והמחמיאה, שיכולה לאפשר לרוכש הטרי להסתובב מלא ביטחון במקומות ציבוריים והומי אדם? האם כאשר הקונה יביט במראה הוא יתחבר למראה החדש, או שיתעצב על כך שלא טרח לבדוק אפשרויות נוספות?

ובכן, במעילי הפליז שאנחנו, בחברת HDesign מספקים, הושקעו משאבים רבים בתכנון ועיצוב הגזרה, כך שתחמיא לכל אחד ואחת. רבים מן החיילים שעושים שימוש בפליזים הצבאיים שלנו נותרים מרוצים ושבעי רצון מן המוצר שקיבלו.

לסיכום

מעיל פליז הוא אחד מפריטי הלבוש המבוקשים ביותר, הן באזרחות והן ביחידות צה"ל השונות. אנו מספקים מעילי פליז איכותיים, אשר נותנים מענה לדרישות הצבא, נחשבים למבודדים מעולים מקור ומסייעים לשמירה על חום הגוף, ובעלי גזרה מחמיאה. אנחנו נחשבים לספק מוביל בתחום הזה, ומספקים, לצד הפליזים הצבאיים, גם שירותי רקמה מתקדמים, באמצעות ציוד חדיש ושיטות עבודה מתקדמות.

bottom of page