top of page

אחת הדרכים המגניבות והמוצלחות לייצר מיתוג היא באמצעות פרסום נייד ואנושי. הדפסה על פריטי לבוש היא פרסום יעיל קליט המעביר את המסרים לסביבה של כל מי שלובש את פריט הלבוש הממותג. אנו מבצעים הדפסה עם מיכשור מתקדם על מגוון רחב של פריטי לבוש החל מהדפסה על קפוצ'ונים, גופיות, הדפסה על סווטשירטים, הדפסה על פליזים, הדפסה על מעילי סופטשל ואפילו על צעיפים וחם צוואר. כל הפריטים מגיעים במגוון ומבחר צבעים יפים צבעוניים ומגניבים לבחירתכם. רוצים להתרשם מהמבחר? מוזמנים לגלול ולצפות במוצרים.

.קצת מעבודותינו

!?הידעתם

הדפסה על פריטי לבוש לחורף

 

החורף היא העונה המורכבת ביותר מבחינת הלבוש, ולא פחות מורכבת עבור הדפסה על פריטי לבוש. מדוע? הכל במאמר הבא.

אין חולק על כך שתצורת הלבוש של כל אחד מאיתנו משתנה מעונה לעונה. לכן, כאשר החורף מתקרב, ואנו מוציאים מן הארונות העליונים את פרטי הלבוש החמים, אנו לא מופתעים לראות בגדים המאופיינים בשרוול ארוך, סוגי בדים עבים וחמים, כובעי קפוצ'ון המוצמדים לחולצות, ובאופן כללי, בגדים רחבים יותר לפחות במידה אחת, על מנת לאפשר לעצמנו ללבוש מספר שכבות של ביגוד בו זמנית.

משפחת הבגדים המותאמת לחורף אינה מעלה, כאמור, אתגר רק למתלבטים מול המראה: פרטי לבוש לחורף מאתגרים גם בתי עסק המספקים שירותי הדפסה על קפוצונים וסווטשירטים, וכן שירותי הדפסה על חולצות כותנה ארוכות, רקמה על פליזים ועל מעיל סופטשל טקטי, ורקמה על חם צוואר. כיצד מוודאים שהדפסות ורקמות כאלו תבוצענה בצורה איכותית ונכונה, ותישמרנה לאורך שנים, מבלי שהבלאי הטבעי יקדים את זמנו?

הבנה של תנאי מזג האויר

לא נכון יהיה להתייחס לתנאי מזג אויר הכוללים יובש וחום קיצוני באותה מידה שבה אנו מתייחסים לקור המלווה בגשמים ובמטחי ברד. בגדים איכותיים, ובפרט הדפסות איכותיות על בגדים חמים המיועדים לעונת החורף, יחזיקו מעמד למשך עונות רבות מבלי לאבד מאיכות ההדפסה והגימור שלה. אצלנו ב- HDesign אחד המאפיינים הבולטים בתהליך ההדפסה על בגדים המותאמים לחורף היא בקרת האיכות המחמירה שאנו מבצעים כל העת הן מבחינת הבדים המרכיבים את הקפוצונים, הסווטשרטים, הפליזים ומעילי הסופטשל והן מבחינת איכות ההדפסה או הרקמה עליהם.

הבנה בסיסית באופנה

מיותר יהיה לציין, כי אף אחד מאיתנו לא יסכים ללכת ברחוב ולהיראות בבגדים המעידים על איכות נמוכה ועל היעדר הבנה בסיסית באופנה. בית עסק המציע שירות להדפסה על בגדים אינו מתפקד רק בבחינת קבלן מבצע. עליו לוודא כי ההדפסה עומדת בסטנדרטים גבוהים, ומתאימה לטעמו של הצרכן הישראלי הממוצע. אצלנו ב- Hdesign מקפידים על גזרות מחמיאות, מחממות ואיכותיות של קפוצונים, סווטשירטים, פליז, מעיל סופטשל טקטי ועוד. יתר על כן, אנחנו ערים לחשיבות מיקום ההדפסה על המוצרים השונים, למשל, הדפסה על קפוצון צריכה לקחת בחשבון את הכובע הקיים על הגב. אנו מדפיסים וגם רוקמים, לכן נוכל לייעץ לכם באובייקטיביות האם כדאי להדפיס או לרקום על בגד מסויים.

שילוב של פרקטיקה עם דקורציה

כאשר מדובר בהדפסה על מוצרי לבוש המיועדים לחורף הישראלי, ברור לכל כי התכונה הראשונה הנדרשת היא - שהבגדים אכן יתנו מענה לצרכי האקלים של הלקוח. בחורף אנו זקוקים לבגדים מחממים, לבגדים שיגנו עלינו מרוח חזקה ולבגדים אשר יבודדו את חום גופנו גם כאשר בחוץ מתחוללת סערה. זהו, אם כן, הצורך הפרקטי. החכמה האמיתית היא לשלב את הצורך הפרקטי הזה עם חוש עיצובי בסיסי, שיאפשר לנו להתהלך בחורף הישראלי עם בגדים נעמים, אבל לא פחות מכך, יפים ומתאימים לטעמנו. חברת Hdesign מתמחה בשילוב הזה ונמצאת בהובלה מתמדת בתחום זה בשנים האחרונות.

לסיכום

בכל הנוגע להדפסה על פרטי לבוש שנהוג לעשות בהם שימוש בחורף, חברת Hdesign תאפשר לכם, הלקוחות, לקבל מוצר איכותי, פונקציונלי, וגם מרשים מבחינה חיצונית, ולמעשה לקבל מענה שלם לכלל הצרכים שלכם בנושא זה.

bottom of page